Z Mapą Na Spacer 2019wt. 19.03.2019 22:09
FRPOSWarszawa
Lista startowa wg tras - Lasek na Kolestworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
Krótka (11)1,7 km0 PK
Numer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubKategoriaStart
Robert Owsiak74BKS Wataha WarszawaWeteran5:00
8110405Józef Owsiak11BKS Wataha WarszawaMłodzik6:00
1986005Elżbieta Kuźma84BKS Wataha WarszawaWeteran7:00
Jan Owsiak05BKS Wataha WarszawaMłodzik8:00
1986006Tymoteusz Pachucki07BKS Wataha WarszawaMłodzik9:00
Tomasz Kołodziejczyk71ind.Weteran10:00
1986002Leonidas Tufekcis08BKS Wataha WarszawaMłodzik11:00
1409360Olgierd Błachut09Team 360? WarszawaMłodzik12:00
1986004Kacper Kuźma10BKS Wataha WarszawaMłodzik13:00
8101219Hanna Wójtowicz10UNTS WarszawaMłodzik14:00
1986003Mateusz Maślanka08BKS Wataha WarszawaMłodzik15:00
 
 
Średnia (23)3,4 km0 PK
Numer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubKategoriaStart
8000842Joanna Parfianowicz19UNTS WarszawaWeteran0:00
900424Ula Trykozko69Team 360? WarszawaWeteran1:00
1951826Krystyna Galicz51BKS Wataha WarszawaWeteran2:00
8121278Ilona Śliwczyńska78Team 360? WarszawaWeteran3:00
8280359Grzegorz Krochmal59WolicaWeteran4:00
Sebastian Domżalski80ind.Weteran5:00
981643Zuzanna Szymańska77Team 360? WarszawaWeteran6:00
1418719Paweł Rozwadowski68BrwinówWeteran7:00
Marcin Parfianowicz63ind.Weteran8:00
Krzysztof Poniatowski76WarszawaWeteran9:00
Anna Szewczykowska80Team 360? WarszawaWeteran10:00
8092006Bartłomiej Maciejewski06BKS Wataha WarszawaMłodzik11:00
5646Mariusz Góraj70Klub InO SKRÓTY RadomWeteran12:00
1418713Marzena Wąsiewicz70Team 360? WarszawaWeteran13:00
8210586Adam Krochmal86Bemowo Orienteering TeamElita14:00
Katarzyna Parfianowicz92ind.Elita15:00
1411181Anna Malanowska86Bemowo Orienteering TeamElita16:00
8666061Stanisław Owsiak06BKS Wataha WarszawaMłodzik17:00
8040213Krzysztof Wójtowicz04UNTS WarszawaJunior18:00
1418718Urszula Wąsiewicz07Team 360? WarszawaMłodzik19:00
412128Janusz Olbrycht55OLBnOWeteran20:00
8080258Małgorzata Krochmal58WolicaWeteran21:00
1986008Bartosz Stopczyński06BKS Wataha WarszawaMłodzik22:00
 
 
Długa (29)4,5 km0 PK
Numer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubKategoriaStart
8052773Dariusz Walczyna73KInO StowaryszeWeteran0:00
Mateusz Mioduszewski76UKA / WarszawaWeteran1:00
1418717Piotr Wąsiewicz70Team 360? WarszawaWeteran2:00
8640904Krzysztof Urbaniak67Pzos WarszawaWeteran3:00
8150384Kamil Lesisz84UNTS WarszawaElita4:00
8655945Dariusz Becmer71WKS Śląsk WrocławWeteran5:00
9101005Przemysław Witczak70Dreamtime TrailsWeteran6:00
1418729Marek Czajkowski76Warszawa-ŻoliborzWeteran7:00
8040198Jan Bednarski98UNTS WarszawaElita8:00
1419853Renata Łaska64KInO Stowarzysze/ZielonkaWeteran9:00
6732145Paweł Krzemiński82KU AZS WAT WarszawaElita10:00
Jagoda Filipczak94PUKS NDMElita11:00
Piotr Kondrak74Vege RunnersWeteran12:00
Krzysztof Sokalski82KU AZS WAT WarszawaElita13:00
8030173Igor Błachut73Team 360? WarszawaWeteran14:00
Karolina Pacek88WarszawaElita15:00
8300176Mikołaj Maciejewski76BKS Wataha WarszawaWeteran16:00
Paweł Korniluk85WarszawaElita17:00
8031886Barbara Szmyt86KInO StowaryszeElita18:00
Marta Bajorek81WarszawaWeteran19:00
Dorota Kajak91ind.Elita20:00
Krzysztof Łazowski55KInO StowaryszeWeteran21:00
7771986Karol Galicz86BKS Wataha WarszawaElita22:00
8655944Szymon Ławecki78MKS Pogoń SiedlceWeteran23:00
Maciej Górski92ind.Elita24:00
1394890Krzysztof Wrzesiński686MBOT WarszawaWeteran25:00
8050202Jerzy Wąsiewicz05Team 360? WarszawaMłodzik26:00
1419854Tomasz Łaski65KInO Stowarzysze/ZielonkaWeteran27:00
Jakub Paradowski78Geocaching WarszawaWeteran28:00