Z Mapą Na Spacer 2019śr. 10.04.2019 14:40
FRPOSWarszawa
Lista startowa wg tras - Lasek Młocińskistworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
Krótka (15)2,8 km 0 m12 PK
Numer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubKategoriaStart
4651953Maślanka, Mateusz08BKS Wataha WarszawaMłodzik1:00
8110405Owsiak, Józef11BKS Wataha WarszawaMłodzik1:30
4651959Pachucki, Tymoteusz07BKS Wataha WarszawaMłodzik2:00
Borejko, Karolina11ind.Młodzik2:30
4651956Nowakowska, WeronikaBKS Wataha WarszawaMłodzik3:00
Borejko, Tomasz77ind.Weteran3:30
4651957Owsiak, Jan05BKS Wataha WarszawaMłodzik4:00
Kaźmierczak, Feliks09UNTS WarszawaMłodzik4:30
4651960Owsiak, Robert74BKS Wataha WarszawaWeteran5:00
4651952Ryczywolska, Majaind.Młodzik5:30
4651951Nowakowska, Majaind.Młodzik6:00
4651958Kuźma, Kacper10BKS Wataha WarszawaMłodzik6:30
8101219Wójtowicz, Hanna10UNTS WarszawaMłodzik7:00
1986006Dolińska, Julia04BKS Wataha WarszawaJunior7:30
4651954Tufekcis, Leonidas08BKS Wataha WarszawaMłodzik8:00
 
 
Średnia (29)4,2 km 0 m16 PK
Numer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubKategoriaStart
1986001Pankiewicz, Filip06BKS Wataha WarszawaMłodzik0:00
8092006Maciejewski, Bartłomiej06BKS Wataha WarszawaMłodzik0:30
1418719Rozwadowski, Paweł68BrwinówWeteran1:00
Konstanciak, Andrzej59KS OK!Sport WarszawaWeteran1:30
1418718Wąsiewicz, Urszula07Team 360? WarszawaMłodzik2:00
300638Domżalski, Sebastian80ind.Weteran2:30
8040213Wójtowicz, Krzysztof04UNTS WarszawaJunior3:00
8080582Kuś, Agnieszka82KInO StowaryszeWeteran3:30
1409535Szewczykowska, Anna80Team 360? WarszawaWeteran4:00
8000842Parfianowicz, Joanna19UNTS WarszawaWeteran4:30
Kowalska, Adrianna82AF1 offsetWeteran5:00
900424Trykozko, Ula69Team 360? WarszawaWeteran5:30
7110672Daniluk, Karina72BKS Wataha WarszawaWeteran6:00
1418713Wąsiewicz, Marzena70Team 360? WarszawaWeteran6:30
300700Parfianowicz, Katarzyna92ind.Elita7:00
730740Misiaczek, EwaKB Galeria WarszawaWeteran7:30
8210586Krochmal, Adam86Bemowo Orienteering TeamElita8:00
412015Poniatowski, Krzysztof76WarszawaWeteran8:30
1411181Malanowska, Anna86Bemowo Orienteering TeamElita9:00
8080258Krochmal, Małgorzata58WolicaWeteran9:30
8666061Owsiak, Stanisław06BKS Wataha WarszawaMłodzik10:00
8280359Krochmal, Grzegorz59WolicaWeteran10:30
Kaźmierczak, Piotr74UNTS WarszawaWeteran11:00
300613Parfianowicz, Marcin63ind.Weteran11:30
1951826Galicz, Krystyna51BKS Wataha WarszawaWeteran12:00
Bargiel, Beata65KS OK!Sport WarszawaWeteran12:30
1986008Stopczyński, Bartosz06BKS Wataha WarszawaMłodzik13:00
5646Góraj, Mariusz70Klub InO SKRÓTY RadomWeteran13:30
Drągowski, Marek65KS OK!Sport WarszawaWeteran14:00
 
 
Długa (37)5,4 km 0 m18 PK
Numer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubKategoriaStart
8655945Becmer, Dariusz71WKS Śląsk WrocławWeteran0:00
8180169Michalak, TomaszUNTS WarszawaWeteran0:30
300667Paradowski, Jakub78Geocaching WarszawaWeteran1:00
1419854Łaski, Tomasz65KInO Stowarzysze/ZielonkaWeteran1:30
9101005Witczak, Przemysław70Dreamtime TrailsWeteran2:00
1418729Czajkowski, Marek76Warszawa-ŻoliborzWeteran2:30
1418717Wąsiewicz, Piotr70Team 360? WarszawaWeteran3:00
Kajak, Dorota91ind.Elita3:30
8052773Walczyna, Dariusz73KInO StowaryszeWeteran4:00
Kacprzycki, Olaf68Olo SoloWeteran4:30
Bajorek, Marta81WarszawaWeteran5:00
7170974Nowakowski, SławomirBKS Wataha WarszawaWeteran5:30
9040156Krochmal, Andrzej59KS SpójniaWeteran6:00
8636526Wrzesiński, Krzysztof686MBOT WarszawaWeteran6:30
8150384Lesisz, Kamil84UNTS WarszawaElita7:00
8300176Maciejewski, Mikołaj76BKS Wataha WarszawaWeteran7:30
8060972Krasuski, Marcin72Team 360? WarszawaWeteran8:00
7207195Mioduszewski, Mateusz76UKA / WarszawaWeteran8:30
8031886Szmyt, Barbara86KInO StowaryszeElita9:00
1972059Doliński, Grzegorz72BKS Wataha WarszawaWeteran9:30
8640904Urbaniak, Krzysztof67Pzos WarszawaWeteran10:00
8000835Sotniczuk, Piotr98UNTS WarszawaElita10:30
7771986Galicz, Karol86BKS Wataha WarszawaElita11:00
8050202Wąsiewicz, Jerzy05Team 360? WarszawaMłodzik11:30
8667186Sokalski, Dariusz84KU AZS WAT WarszawaWeteran12:00
8040198Bednarski, Jan98UNTS WarszawaElita12:30
8020882Kuś, Michał82KInO StowaryszeWeteran13:00
1986004Nowakowski, MaciejBKS Wataha WarszawaJunior13:30
1419853Łaska, Renata64KInO Stowarzysze/ZielonkaWeteran14:00
8621789Pacek, Karolina88WarszawaElita14:30
8001993Kubicka, ZuzannaUNTS WarszawaElita15:00
412016Górski, Maciej92ind.Elita15:30
Parfianowicz, PiotrUNTS WarszawaElita16:00
2067571Filipczak, Jagoda94PUKS NDMElita16:30
Kondrak, Piotr74Vege RunnersWeteran17:00
8655941Michalak, KacperUNTS WarszawaJunior17:30
412575Sokalski, Krzysztof82KU AZS WAT WarszawaWeteran18:00