Z Mapą Na Spacer 2017śr. 01.03.2017 20:55
ZAZU Sports / Fundacja RPOSWarszawa
Wyniki nieoficjalne - Etap 2stworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2016

 
Długa (22/27)6,4 km19 PKStatus: 20:53
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubKat.CzasStrata
1Karol Galicz86BKS Wataha WarszawaElita M26:340:00
2Mateusz Mioduszewski76UKA WarszawaWeteran M29:17+2:43
3Jerzy UrbaniakKS Spójnia WarszawaJunior M30:23+3:49
4Przemysław Witczak70Dreamtime TrailsWeteran M35:10+8:36
5Ilona Śliwczyńska78. .Weteran M38:15+11:41
6Paweł Rozwadowski68KInO StowarzyszeWeteran M39:50+13:16
7Grzegorz Doliński72BKS Wataha WarszawaWeteran M40:08+13:34
8Barbara Szmyt86KInO Stowarzysze WarszawaElita K40:25+13:51
8Krystian Iżycki80Ciapaki i GłuptakiWeteran M40:25+13:51
10Tomasz Łaski65KInO Stowarzysze Warszawa/ZielonkaWeteran M41:50+15:16
11Jarosław Wojtyra. .Elita M43:14+16:40
12Karolina Pacek88. .Elita K43:37+17:03
13Piotr Czerniawski79. .Elita M44:43+18:09
14Grzegorz Karwan81. .Weteran M45:12+18:38
15Michał Kuś82Warszawa .Weteran M48:21+21:47
16Janusz Olbrycht55OLBnO WarszawaWeteran M50:50+24:16
17Vadim Orzychowski94BKS Wataha WarszawaElita M59:42+33:08
18Wioleta Czostków90. .Elita K63:30+36:56
19Rafał Polański82. .Weteran M70:31+43:57
 
Daria Karwan87. .Elita Knkl
Marcin Zarymbski. .Elita Mnkl
Paweł Wosek. .Elita Mnkl
 
 
 
Normalna (22/24)4,5 km14 PKStatus: 20:53
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubKat.CzasStrata
1Krzysztof UrbaniakKS Spójnia WarszawaWeteran M25:070:00
2Kacper MichalakKS Spójnia WarszawaJunior M27:21+2:14
3Julia BonatKS Spójnia WarszawaJunior K28:12+3:05
4Magdalena Zemlak86Ciapaki i GłuptakiElita K28:24+3:17
5Dariusz Nowicki. .Weteran M29:45+4:38
6Krzysztof Wójtowicz04UNTS WarszawaMłodzik M29:54+4:47
7Piotr Wąsiewicz70Nadarzyn .Weteran M33:08+8:01
8Maciej Nowakowski02BKS Wataha WarszawaJunior M33:15+8:08
9Marcin Parfianowicz63. .Weteran M35:40+10:33
10Adam Parfianowicz92. .Elita M36:08+11:01
10Mariusz Góraj70. .Weteran M36:08+11:01
12Urszula Trykozko77Team 360 WarszawaWeteran K38:21+13:14
13Mariusz Siwiec50. .Weteran M42:45+17:38
14Jerzy Wąsiewicz05Nadarzyn .Młodzik M43:12+18:05
15Patryk Husak04BKS Wataha WarszawaMłodzik M49:40+24:33
16Anna Olbrycht56OLBnO WarszawaWeteran K60:16+35:09
 
Sławomir Nowakowski74BKS Wataha WarszawaWeteran Mnkl
Zuzanna Dolińska03BKS Wataha WarszawaMłodzik Knkl
Amelia Nowicka. .Junior Knkl
Izabela Borzym02BKS Wataha WarszawaMłodzik Kabs
Krystyna GaliczBKS Wataha WarszawaWeteran Kabs
Szymon Gumowski01BKS Wataha WarszawaJunior Mabs
 
 
 
Spacerowa (9/9)2,5 km8 PKStatus: 20:53
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubKat.CzasStrata
1Urszula Wąsiewicz07Nadarzyn .Młodzik K24:480:00
2Marzena Wąsiewicz70Nadarzyn .Weteran K24:51+0:03
3Tomasz Michalski08BKS Wataha WarszawaMłodzik M25:15+0:27
4Izabela Michalska80BKS Wataha WarszawaWeteran K25:16+0:28
5Irina Hulanicka56Google Team WarszawaWeteran K27:00+2:12
6Hanna Wójtowicz10UNTS WarszawaMłodzik K31:53+7:05
71Stanisław Wysocki29KS Spójnia WarszawaWeteran M38:17+13:29
8Magdalena Nowakowska74BKS Wataha WarszawaWeteran K71:50+47:02
9Weronika NowakowskaBKS Wataha WarszawaMłodzik K71:54+47:06