Z Mapą Na Spacer 2017czw. 08.06.2017 03:12
ZAZU Sports / KS Spójnia / FRPOSWarszawa
Wyniki - Etap 5stworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2016

 
Długa (27)3,5 km21 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1Piotr ParfianowiczUNTS Warszawa15:420:00
2Karol Galicz86BKS Wataha Warszawa19:18+3:36
3Tomasz MichalakKS Spójnia Warszawa21:13+5:31
4Igor BłachutTeam 360 Warszawa21:44+6:02
5Kamil LesiszUNTS Warszawa22:01+6:19
62Marek MarszałekOK!Sport Warszawa22:17+6:35
6Mateusz KomorowskiWarszawa22:17+6:35
8Zuzanna KubickaUNTS Warszawa22:26+6:44
9Mateusz Mioduszewski76UKA Warszawa22:30+6:48
10Krzysztof Urbaniakpzos22:48+7:06
11Przemysław Witczak70Dreamtime Trails22:54+7:12
12Krystian Iżycki80Ciapaki i Głuptaki23:20+7:38
13Barbara Szmyt86KInO Stowarzysze Warszawa26:06+10:24
13Dariusz WójcikOK!Sport Warszawa26:06+10:24
15Ilona Śliwczyńska78. .26:42+11:00
16Magda BrukwińskaWarszawa26:52+11:10
17Jakub BielskiWarszawa27:02+11:20
18Paweł Rozwadowski68KInO Stowarzysze27:12+11:30
19Rafał Polański82. .27:24+11:42
20Grzegorz Karwan81. .27:46+12:04
21Janusz Olbrycht55OLBnO Warszawa28:38+12:56
22Michał Kuś82Warszawa .29:15+13:33
23Anna ZamojskaWarszawa31:45+16:03
24Tomasz Łaski65KInO Stowarzysze Warszawa/Zielonka32:43+17:01
25Marta Bajorek81Warszawa33:40+17:58
26Sławomir Cygler91WKS Wawel Kraków43:23+27:41
27Kalina MajorWarszawa44:05+28:23
 
 
 
Normalna (26)2,5 km17 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1Michał Bek81Łódź16:410:00
2Piotr Wąsiewicz70Nadarzyn .17:34+0:53
3Marek DrągowskiOK!Sport Warszawa17:43+1:02
4Krzysztof Wójtowicz04UNTS Warszawa18:17+1:36
5Magdalena Zemlak86Ciapaki i Głuptaki18:27+1:46
6Marcin Parfianowicz63. .18:30+1:49
7Marek Zglejszewski79Dobra Wola II19:20+2:39
8Mariusz Góraj70. .19:22+2:41
9Adam Parfianowicz92. .20:05+3:24
10Joanna Parfianowicz64UNTS Warszawa21:31+4:50
11Urszula Trykozko69Team 360 Warszawa22:26+5:45
12Katarzyna Parfianowicz. .22:59+6:18
13Jerzy Wąsiewicz05Nadarzyn .24:30+7:49
14Renata Łaska64KInO Stowarzysze Warszawa/Zielonka25:07+8:26
15Piotr JanowskiKS Spójnia Warszawa25:33+8:52
16Filip JanowskiKS Spójnia Warszawa26:11+9:30
17Rozalia Seń05. .27:34+10:53
18Mikołaj OlejnikBKS Wataha Warszawa30:53+14:12
19Bartek MaciejewskiBKS Wataha Warszawa30:59+14:18
20Krystyna GaliczBKS Wataha Warszawa35:07+18:26
21Agnieszka Kuś82Warszawa .38:28+21:47
22Łukasz Golicki08. .49:23+32:42
23Dominik Golicki76. .49:32+32:51
24Bartek StopczyńskiBKS Wataha Warszawa51:21+34:40
 
Mariusz Siwiec50. .nkl
Beata Bargiel65OK!Sport Warszawankl
 
 
 
Spacerowa (20)1,5 km11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1Urszula Wąsiewicz07Nadarzyn .16:030:00
2Marzena Wąsiewicz70Nadarzyn .16:06+0:03
3Irina Hulanicka56Google Team Warszawa17:05+1:02
4Hanna Wójtowicz10UNTS Warszawa20:20+4:17
5Nina Pociecha. .22:44+6:41
6Tomasz Kołodziejczyk23:21+7:18
7Emilia ŚliwkaSP65 W-wa26:11+10:08
8Maria PolityłoSP65 W-wa26:12+10:09
9Tomasz OlejnikBKS Wataha Warszawa30:23+14:20
10Stanisław OwsiakBKS Wataha Warszawa30:32+14:29
10Tymoteusz PachuckiBKS Wataha Warszawa30:32+14:29
12Oliwia PoniatowskaSP65 W-wa31:57+15:54
12Grażyna IrackaSP65 W-wa31:57+15:54
14Martyna PonichteraSP65 W-wa32:02+15:59
15Bartek ŁadykoBKS Wataha Warszawa36:27+20:24
16Mieczysław ZielczyńskiA-TO-MY42:19+26:16
17Helena ZielczyńskaA-TO-MY43:18+27:15
18Maciej Zglejszewski06Dobra Wola II43:31+27:28
 
Amelia Nowicka. .nkl
Marceli JuchniewiczSP65 W-wankl