Z Mapą Na Spacer 2017czw. 07.09.2017 02:34
ZAZU Sports / KS Spójnia / FRPOSWarszawa
Wyniki - Etap 6stworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
Długa (23)5,8 km19 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1Rutka JanUNTS Warszawa26:560:00
2Bednarski JanUNTS Warszawa27:10+0:14
3Galicz Karol86BKS Wataha Warszawa29:50+2:54
4Mioduszewski Mateusz76UKA Warszawa30:03+3:07
5Lesisz KamilUNTS Warszawa33:43+6:47
6Zemlak Magdalena86Ciapaki i Głuptaki33:54+6:58
7Iżycki Krystian80Ciapaki i Głuptaki33:56+7:00
8Witczak Przemysław70Dreamtime Trails33:58+7:02
9Cygler Sławomir91WKS Wawel Kraków34:07+7:11
10Marszałek MarekOK!Sport Warszawa34:40+7:44
11Urbaniak Krzysztofpzos35:36+8:40
12Nowicki Dariusz. .35:39+8:43
13Szmyt Barbara86KInO Stowarzysze Warszawa37:52+10:56
14Fliszkiewicz Bartłomiej91AZS WAT Warszawa38:57+12:01
15Pacek Karolina88. .40:18+13:22
16Rozwadowski Paweł68KInO Stowarzysze40:19+13:23
17Łaski Tomasz65KInO Stowarzysze Warszawa/Zielonka40:20+13:24
18Olbrycht Janusz55OLBnO Warszawa53:57+27:01
 
Goławski Rafałnkl
Wójcik DariuszOK!Sport Warszawankl
Śliwczyńska Ilona78. .nkl
Jaworski Mateusznkl
Bajorek Marta81Warszawankl
 
 
 
Normalna (18)4,8 km14 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1Michalak KacperKS Spójnia Warszawa25:470:00
2Wójtowicz Krzysztof04UNTS Warszawa25:49+0:02
3Błachut IgorTeam 360 Warszawa29:25+3:38
4Zglejszewski Marek79Dobra Wola II33:03+7:16
5Drągowski MarekOK!Sport Warszawa33:15+7:28
6Konstanciak AndrzejOK!Sport Warszawa36:39+10:52
7Parfianowicz Marcin63. .38:44+12:57
8Góraj Mariusz70. .41:51+16:04
9Paradowski Jakub78Geocaching Warszawa41:56+16:09
10Parfianowicz Adam92. .46:30+20:43
11Bargiel Beata65OK!Sport Warszawa49:42+23:55
12Łaska Renata64KInO Stowarzysze Warszawa/Zielonka55:45+29:58
13StoPczyński BartekBKS Wataha Warszawa59:57+34:10
 
Siwiec Mariusz50. .nkl
Trykozko Urszula69Team 360 Warszawankl
Michalak TomaszKS Spójnia Warszawankl
Ładyko BartekBKS Wataha Warszawankl
Dąbrowski RafałWKS Wawel Krakównkl
 
 
 
Spacerowa (7)2,7 km11 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1Powalski Grzegorz26:490:00
2Poniatowski Krzysztof26:57+0:08
3Lupa Lucyna27:05+0:16
4Wójtowicz Hanna10UNTS Warszawa36:51+10:02
5Tomankiewicz AlaTeam 360 Warszawa44:54+18:05
6Pociecha Nina. .53:35+26:46
7Wysocki Stanisław29KS Spójnia Warszawa1:00:30+33:41