Z Mapą Na Spacer 2017śr. 01.03.2017 01:52
ZAZU Sports / Fundacja RPOSWarszawa
Lista startowa wg tras - Etap 2stworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2016

 
Długa (30)6,4 km0 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubKategoriaW sumieStart
8637353Michał Kuś82Warszawa .Weteran M190:00
Katarzyna Karpa82SNAG Smashing pĄpkinsWeteran K101:00
Vadim Orzychowski94BKS Wataha WarszawaElita M82:00
Daria Karwan87. .Elita K63:00
8628265Krystian Iżycki80Ciapaki i GłuptakiWeteran M194:00
Paweł Wosek. .Elita M85:00
9101005Przemysław Witczak70Dreamtime TrailsWeteran M196:00
Marcin Zarymbski. .Elita M87:00
1397525Barbara Szmyt86KInO Stowarzysze WarszawaElita K68:00
1418719Paweł Rozwadowski68KInO StowarzyszeWeteran M199:00
7121278Ilona Śliwczyńska78. .Weteran M1910:00
7202764Marcin Krasuski72orienteering.waw .plElita M811:00
8Kamil LesiszUNTS WarszawaElita M812:00
889256Marcin Marszałek66OK!Sport WarszawaWeteran M1913:00
Rafał Polański82. .Weteran M1914:00
886663Janusz Olbrycht55OLBnO WarszawaWeteran M1915:00
Grzegorz Karwan81. .Weteran M1916:00
8637373Tomasz Łaski65KInO Stowarzysze Warszawa/ZielonkaWeteran M1917:00
889257Tomasz Stryjak73AZS WAT WarszawaWeteran M1918:00
Piotr Czerniawski79. .Elita M819:00
7207195Mateusz Mioduszewski76UKA WarszawaWeteran M1920:00
Wioleta Czostków90. .Elita K621:00
7771986Karol Galicz86BKS Wataha WarszawaElita M822:00
Jarosław Wojtyra. .Elita M823:00
1972059Grzegorz Doliński72BKS Wataha WarszawaWeteran M1924:00
Karolina Pacek88. .Elita K625:00
wakatwakatJunior M1026:00
wakatwakatJunior M1027:00
wakatwakatJunior M1028:00
wakatwakatJunior M1029:00
 
 
Normalna (24)4,5 km0 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubKategoriaW sumieStart
8628130Mariusz Góraj70. .Weteran M192:00
7060403Zuzanna Dolińska03BKS Wataha WarszawaMłodzik K53:00
1881580Stanisław Wysocki29KS Spójnia WarszawaWeteran M194:00
1986003Patryk Husak04BKS Wataha WarszawaMłodzik M45:00
412377Anna Olbrycht56OLBnO WarszawaWeteran K106:00
1986002Maciej Nowakowski02BKS Wataha WarszawaJunior M107:00
1418711Jerzy Wąsiewicz05Nadarzyn .Młodzik M48:00
7020806Izabela Borzym02BKS Wataha WarszawaMłodzik K59:00
Katarzyna Parfianowicz92. .Elita K610:00
1951826Karol GaliczBKS Wataha WarszawaWeteran K1011:00
Beata Bargiel65OK!Sport WarszawaWeteran K1012:00
1418717Piotr Wąsiewicz70Nadarzyn .Weteran M1913:00
730740Ewa Misiaczek68. .Weteran K1014:00
8619912Magdalena Zemlak86Ciapaki i GłuptakiElita K615:00
1986001Szymon Gumowski01BKS Wataha WarszawaJunior M1016:00
900424Urszula Trykozko77Team 360 WarszawaWeteran K1017:00
7170974Sławomir Nowakowski74BKS Wataha WarszawaWeteran M1918:00
Marcin Parfianowicz63. .Weteran M1919:00
886671Krzysztof Wójtowicz04UNTS WarszawaMłodzik M420:00
8Mariusz Siwiec50. .Weteran M1921:00
wakatwakatJunior M1022:00
wakatwakatJunior M1023:00
wakatwakatJunior M1024:00
wakatwakatJunior M1025:00
 
 
Spacerowa (8)2,5 km0 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubKategoriaW sumieStart
1986004Izabela Michalska80BKS Wataha WarszawaWeteran K100:00
300633Irina Hulanicka56Google Team WarszawaWeteran K100:00
4631773Tomasz Michalski08BKS Wataha WarszawaMłodzik M40:00
1986006Magdalena Nowakowska74BKS Wataha WarszawaWeteran K100:00
1418718Urszula Wąsiewicz07Nadarzyn .Młodzik K50:00
4714503Hanna Wójtowicz10UNTS WarszawaMłodzik K50:00
1418713Marzena Wąsiewicz70Nadarzyn .Weteran K100:00
4631777Weronika NowakowskaBKS Wataha WarszawaMłodzik K50:00