Z Mapą Na Spacer 2017śr. 07.06.2017 01:48
ZAZU Sports / KS Spójnia / FRPOSWarszawa
Lista startowa wg tras - Etap 5stworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
Długa (23)3,5 km0 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
1397525Szmyt Barbara86KInO Stowarzysze Warszawa1:00
886663Olbrycht Janusz55OLBnO Warszawa2:00
9101005Witczak Przemysław70Dreamtime Trails3:00
1418719Rozwadowski Paweł68KInO Stowarzysze4:00
Biały Paweł90SKB Kraśnik5:00
6200112Bajorek Marta81Warszawa6:00
Iżycki Krystian80Ciapaki i Głuptaki7:00
8637373Łaski Tomasz65KInO Stowarzysze Warszawa/Zielonka8:00
Karwan Grzegorz81. .9:00
6200107Goławski Rafał10:00
8620100Bonat JuliaKS Spójnia Warszawa11:00
7202770Błachut IgorTeam 360 Warszawa12:00
6200103Czostków Wioleta90. .13:00
7207195Mioduszewski Mateusz76UKA Warszawa14:00
Karwan Daria87. .15:00
Cygler paulina91WKS Wawel Kraków16:00
1Polański Rafał82. .17:00
886668Urbaniak JerzyKS Spójnia Warszawa18:00
7121278Śliwczyńska Ilona78. .19:00
2889256Marszałek MarekOK!Sport Warszawa20:00
8637353Kuś Michał82Warszawa .21:00
Paradowski Jakub78Geocaching Warszawa22:00
8Lesisz KamilUNTS Warszawa23:00
 
 
Normalna (23)2,5 km0 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
Zemlak Magdalena86Ciapaki i Głuptaki1:00
1418720Nowicki Dariusz. .2:00
Rolka Ewelina3:00
Parfianowicz Adam92. .4:00
Bek Michał81Łódź5:00
8628130Góraj Mariusz70. .6:00
895011Parfianowicz Joanna64UNTS Warszawa7:00
1411180Seń Rozalia05. .8:00
1418717Wąsiewicz Piotr70Nadarzyn .9:00
Siwiec Mariusz50. .10:00
6200122Zglejszewski Marek79Dobra Wola II11:00
Parfianowicz Katarzyna. .12:00
900424Trykozko Urszula69Team 360 Warszawa13:00
Łaska Renata64KInO Stowarzysze Warszawa/Zielonka14:00
Kuś Agnieszka82Warszawa .15:00
2086530Bargiel Beata65OK!Sport Warszawa16:00
886671Wójtowicz Krzysztof04UNTS Warszawa17:00
2016949Borkowska MonikaKS Spójnia Warszawa18:00
Parfianowicz Marcin63. .19:00
8625475Drągowski MarekOK!Sport Warszawa20:00
1418711Wąsiewicz Jerzy05Nadarzyn .21:00
ptak Olga9022:00
Szkałuba Dorota23:00
 
 
Spacerowa (12)1,5 km0 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
Zglejszewski Maciej06Dobra Wola II0:00
6200126Golicki Łukasz08. .0:00
300633Hulanicka Irina56Google Team Warszawa0:00
Kołodziejczyk Tomasz0:00
6200105Golicki Dominik76. .0:00
1881580Wysocki Stanisław29KS Spójnia Warszawa0:00
6200117Pociecha Nina. .0:00
1418718Wąsiewicz Urszula07Nadarzyn .0:00
4714503Wójtowicz Hanna10UNTS Warszawa0:00
1418713Wąsiewicz Marzena70Nadarzyn .0:00
Chodyna Justyna910:00
6200109Nowicka Amelia. .0:00