Szkoła Podstawowa nr 340, Lokajskiego 3

Środa, 25 stycznia 2017, godz. 19:00

Biuro Zawodów

Biuro i szatnie będą znajdować się w SP340 przy Lokajskiego 3, wejście główne. Zapraszamy od 18:00.

Start-Meta

Start interwałowy z minutą 00 o 19:00. Start i meta zlokalizowane na terenie szkoły przed wejściem głównym.

Lista startowa dostępna: w pliku PDF oraz jako strona www.

Trasa Spacerowa rusza w dowolnej minucie pomiędzy 00 a 30, korzystając z puszki "Start".

Dojazd

Rekomendowany dojazd Metrem do stacji Natolin. Następnie na piechotę ok. 600m. Możliwy dojazd autobusami 166, 179 i 192 do przystanku Lanciego. Przed szkołą istnieje również parking dla osób odwiedzających szkołę - wjazd od ulicy Przy Bażantarni.

Zasady ruchu

Obie trasy biegowe przebiegają przez ulicę Przy Bażantarni. Przejście tylko w wyznaczonym miejscu przez przejście dla pieszych! Przejście jest chronione przez progi zwalniające, będzie ubezpieczone przez sędziego oraz Przy Bażantarni nie jest główną arterią komunikacyjną, jednak należy zachować szczególną ostrożność przy pokonywaniu tej ulicy. W bezpośrednim sąsiedztwie przejścia będzie umieszczony PK tak, aby maksymalnie spowolnić uczestników. Pomimo posiadanego pierwszeństwa przez pieszych na pasach, należy zwrócić uwagę na ewnetualnie nadjeżdżające pojazdy.

Punkty kontrolne

Punkt kontrolny będzie się składał z elementu odblaskowego (rurka) z doczepioną stacją SPORTident. Na stacji SI znajduje się kod punktu kontrolnego. Punkt będzie umieszczony za pomocą sznurka i "zip'ów" na prawidłowym elemencie. Potwierdzanie PK odbywa się tradycyjnie poprzez przyłożenie karty SI do otworu w stacji - w przypadku zwykłych kart SI; lub w sposób bezdotykowy (zasięg 15-20cm) w przypadku posiadania karty SIAC.

Parametry tras

  • Długa - 5.8km,
  • Normalna - 4.5km,
  • Spacerowa - 2.1km

Wyniki

Dziękujemy za udział w pierwszej rundzie nowej edycji. Obiecujemy poprawę z jakością mapy, ale trasy będą równie skomplikowane.

WYNIKI
MIĘDZYCZASY
MAPY
ZDJĘCIA (Ludomir Parfianowicz)