Skrzyżowanie ulic Dobrogniewa i Dalibora

Sobota, 24 października 2020, start pomiędzy 11:00 a 13:00

Biuro Zawodów

Znajdować się będzie w namiocie przy wejściu do lasu w pobliżu skrzyżowania ulic Dobrogniewa i Dalibora, w południowo-zachodnim rogu Lasku na Kole.

Start-Meta

Start według kolejności pojawia się w Biurze Zawodów - w dowolnej momencie pomiędzy 11 a 13. Limit czasy na pokonanie trasy to 60 minut. O 14:00 rozpoczniemy zbieranie punktów.

Zlokalizowane w bezpośrednim sąsiędztwie Biura Zawodów. Ruszając na trasę należy potwierdzić stację START.

Dojazd

Najbliższy przystanek komunikacji miejskiej to Dalibora. W okolicy Biura znajdują się również parkingi wzdłuż ulic osiedlowych.

Zasady ruchu

Zawody będą odbywać się na terenie leśnym, dość gęstym z utrudnioną widocznością i przebieżnością, ale z bardzo bogatą ścieżek i alejek leśnych.

Punkty kontrolne

Punkt kontrolny to tyczka z włókna ze stacją SPORTident oraz lampionem o wymiarach 15x15cm. Kod punktu znajduje się na szczycie stacji SI. Potwierdzanie PK odbywa się tradycyjnie poprzez przyłożenie karty SI do otworu w stacji - w przypadku zwykłych kart SI; lub w sposób bezdotykowy (zasięg 15-20cm) w przypadku posiadania karty SIAC.

Punkty na trasie Spacerowej będą zlokalizowane maksymalnie 5m od ścieżek, alejek. Trasy Krótka i Długa będą o zbliżonej do siebie trudności technicznej.

Parametry tras

Wyniki

Pomimo porannego deszczu, pogoda była znakomita do biegania i spacerowania. Frekwencja przerosła nasze oczekiwania za co serdecznie dziękujemy..

Wyniki, Międzyczasy, Analiza przebiegów i mapy