Zespół Szkół Specjalnych nr 100, Czarnieckiego 49

Środa, 1 marca 2017, godz. 19:00

Biuro Zawodów

Biuro i szatnie będą znajdować się w ZSS nr 100 przy Czarnieckiego 49, wejście główne. Zapraszamy od 18:00. Z uwagi na trwający remont szkoły prosimy o poruszanie się tylko w wyznaczonym obszarze.

Start-Meta

Start interwałowy z minutą 00 o 19:00. Start i meta zlokalizowane na terenie szkoły przed wejściem głównym.

Lista startowa: w pliku PDF oraz jako strona www.

Trasa Spacerowa rusza w dowolnej minucie pomiędzy 00 a 30, korzystając z puszki "Start".

Dojazd

Rekomendowany dojazd Metrem do stacji Plac Wilsona. Następnie na piechotę ok. 700m przez Park S. Żeromskiego (wyjście na tyłach Fortu Sokolnickiego). Możliwy dojazd autobusami 114, 116, 122, 157, 181, 185, 205, 303, 518 i tramwajami 6, 15 do przystanku Plac Wilsona. W związku z willowym charakterem Żoliborza Oficerskiego parkowanie samochodów może być bardzo utrudnione. Zalecamy parking wzdłuż Krasińskiego.

Zasady ruchu

Żoliborz Oficerski to willowe osiedle z wąskimi uliczkami. Ruch na tych uliczkach uspokojony jest przez gęsto parkujące samochody oraz progi zwalniające. Wzdłuż wszystkich uliczek znajdują się chodniki. Zalecamy poruszanie się chodnikami, a w przypadku przekraczania ulic lub poruszania się ulicami zalecamy zachować szczególną ostrożność. Kierowcy, dzięki parkującym samochodom, mają czasami bardzo zmniejszone pole widzenia. Pamiętajmy, że pomimo iż to piesi w większości mają pierwszeństwo, to biegacz nie ma szans w starciu z pojazdem.

Punkty kontrolne

Punkt kontrolny będzie się składał z elementu odblaskowego (rurka) z doczepioną stacją SPORTident. Na stacji SI znajduje się kod punktu kontrolnego. Punkt będzie umieszczony za pomocą sznurka i "zip'ów" na prawidłowym elemencie. Potwierdzanie PK odbywa się tradycyjnie poprzez przyłożenie karty SI do otworu w stacji - w przypadku zwykłych kart SI; lub w sposób bezdotykowy (zasięg 15-20cm) w przypadku posiadania karty SIAC.

Parametry tras

  • Długa - 6.5km,
  • Normalna - 4.5km,
  • Spacerowa - 2.4km

Wyniki

Dziękujemy za udział w drugiej rundzie. Wzrost frekwencji na poziomie 50% jest super. Oby tak dalej. Za trochę ponad miesiąc zapraszamy do Szkoły Pożarniczej.

WYNIKI
MIĘDZYCZASY
MAPY