Zespół Szkół Samochodowych i Licealnych nr 3, Włościańska 35

Środa, 28 marca 2018, godz. 19:00

Biuro Zawodów

Biuro i szatnie będą znajdować się w ZSSiL nr 3 przy Włościańskiej 35, wejście główne. Zapraszamy od 18:30. Przypominamy, że zgłoszenia do 25.03.2018 roku.

Start-Meta

Start interwałowy z minutą 00 o 19:00. Start i meta zlokalizowane po przeciwległej stronie ulicy Włościańskiej. Prosimy o zachowanie ostrożności przy przekraczaniu ulicy.

Aktualna lista zgłoszonych dostępna: Runda 2 oraz Cały cykl.

Lista startowa: Runda 2

Trasa Spacerowa rusza w dowolnej minucie pomiędzy 00 a 30, korzystając z puszki "Start".

Dojazd

Rekomendowany dojazd Metrem do stacji Marymont. Następnie na piechotę ok. 450m. Możliwy dojazd autobusami do przystanku Metro Marymont. W okolicy szkoły istnieją również lokalne parkingi wzdłuż ulic Włościańskiej i Braci Załuskich.

Zasady ruchu

Zawody będą odbywać się na terenie osiedla wysokich bloków z wielkiej płyty oraz parku Sady Żoliborskie. Trasy Normalna i Długa będą przekraczać ulicę Braci Załuskich przejściem przy SP267 - wariant wymusza wykorzystanie tego przejścia, które jest wyniesione i wymusza zwolnienie przez kierowców. PROSIMY o zachowanie szczególnej ostrożności przy przekraczaniu ulicy. Bywa ona dość ruchliwa. Dodatkowo trasy te będą przekraczać węższą, ale również ruchliwą ulicę Sady Żoliborskie. Tutaj przekraczanie odbywa się w dowolnym miejscu przy zachowaniu szczególnej ostrożności. W pierwszej części mapy wszystkie trasy przekraczają uliczkę osiedlową, ppłk M. Kalenkiewicza "Kotwicza" - ma ona charakter uliczki wewnątrzosiedlowej, parkingowej. Ale niestety kierowcy poruszają się po niej ze znaczną prędkością.

Punkty kontrolne

Punkt kontrolny będzie się składał z elementu odblaskowego (rurka) z doczepioną stacją SPORTident. Na stacji SI znajduje się kod punktu kontrolnego. Punkt będzie umieszczony za pomocą sznurka i "zip'ów" na prawidłowym elemencie. Potwierdzanie PK odbywa się tradycyjnie poprzez przyłożenie karty SI do otworu w stacji - w przypadku zwykłych kart SI; lub w sposób bezdotykowy (zasięg 15-20cm) w przypadku posiadania karty SIAC.

Parametry tras

  • Długa - 5.1km - 28PK,
  • Normalna - 3.73km - 24PK,
  • Spacerowa - 1.86km - 13PK

Wyniki

To była rekordowa runda. Dziękujemy za liczny udział. Na szczęście pogoda dopisała i mogliście rywalizować w suchym terenie. Trasy tym razem okazały się trochę dłuższe niż podane w komunikacie, ale dzięki temu było więcej zabawy. Nie celowo, ale okazało się, że para punktów 31 i 52 sprawiły dziś sporo problemów. Zwycięzcom gratulujemy i wszystkich zapraszamy już teraz na 9.05.2018. To będzie pierwsza w pełni leśna runda - Las Anęciński - za urzędem dzielnicy Białołęka.

WYNIKI
MIĘDZYCZASY
Klasyfikacja GENERALNA