Klub Sportowy Spójnia Warszawa, budynek Biura (za balonem kortów)

UWAGA!!! Środa, 19 kwietnia 2017, godz. 19:00

Biuro Zawodów

Biuro i szatnie będą znajdować się w budynku Biura KS Spójnia Warszawa, przy Wybrzeże Gdyńskie 2. Zapraszamy od 18:00.

Start-Meta

Start interwałowy z minutą 00 o 19:00. Start i meta zlokalizowane na terenie klubu.

Lista startowa: w pliku PDF oraz jako strona www.

Trasa Spacerowa rusza w dowolnej minucie pomiędzy 00 a 30, korzystając z puszki "Start".

Dojazd

Rekomendowany dojazd Metrem do stacji Plac Wilsona. Następnie na piechotę ok. 1500m ulicą Krasińskiego. Możliwy dojazd autobusami 114, 118 lub 185 do przystanku Centrum Olimpijskie. Dojazd samochodem do KS Spójnią Warszawa jest możliwy Wisłostradą od południa. Tuż przed wjazdem na wiadukt nad Krasińskiego jest wjazd w prawo na teren klubu. Na terenie klubu znajduje się ograniczona liczba miejsc parkingowych, ale przed wjazdem na teren klubu znajduje się duży ogólnodostępny parking, gdzie zalecamy zostawić samochody.

Zasady ruchu

Tym razem runda w 100% znajduje się na obszarze poza ruchem samochodowym. Ta runda ZMNS będzie pierwszą rundą odbywającą się w większości w terenie leśnym. Nie zalecamy krótkich spodni do biegania.

Punkty kontrolne

Punkt kontrolny będzie się składał z elementu odblaskowego (rurka) z doczepioną stacją SPORTident. Na stacji SI znajduje się kod punktu kontrolnego. Punkt będzie umieszczony za pomocą sznurka i "zip'ów" na prawidłowym elemencie. Potwierdzanie PK odbywa się tradycyjnie poprzez przyłożenie karty SI do otworu w stacji - w przypadku zwykłych kart SI; lub w sposób bezdotykowy (zasięg 15-20cm) w przypadku posiadania karty SIAC.

Parametry tras

  • Długa - 5.9km,
  • Normalna - 4.5km,
  • Spacerowa - 1.9km

Wyniki

Dziękujemy za udział w trzeciej rundzie. Przepraszamy za dzisiejsze niedociągnięcia, ale mamy nadzieję, że las nadwiślański wynagrodził te małe problemy. To chyba ostatnia runda z odblaskami. Majowa runda już na stojakach i lampionach. Za trochę ponad miesiąc zapraszamy do Szkoły Pożarniczej.

WYNIKI
MIĘDZYCZASY
MAPY