Zespół Szkół nr 17, Promienista 12A

Środa, 5 września 2018, godz. 19:00

Biuro Zawodów

Biuro zlokalizowane będzie w holu budynku szkoły.

Start-Meta

Start interwałowy z minutą 00 o 19:00. Dojście do startu wyznakowane. Meta w bezpośrednim sąsiedztwie szkoły.

Lista startowa: Runda 4

Trasa Spacerowa rusza w dowolnej minucie pomiędzy 00 a 30, korzystając z puszki "Start".

Dojazd

Rekomendowany dojazd komunikacją miejską - autobusami do przystanku Rybnicka (127, 194, 206), Wałowicka (129, 189, 194, 716) lub koleją do stacji PKP Włochy (KM R3). Dojście do szkoły to odpowiednio 350m i 1km.

Zasady ruchu

UWAGA! Po długim czasie spora część tras przebiegać będzie po osiedlu domków jednorazowych. Niby uliczki są wewnątrzosiedlowe i niezbyt szerokie, jednak prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności.

Teren zawodów obejmuje 3 całkowicie różne formaty: park miejski, Park Kombatantów, z bogatą siecią ścieżek, elementami małej architektury; teren otwarty i półotwarty wokół Stawów Koziorożca; osiedle domków jednorodzinnych.

Punkty kontrolne

Punkt kontrolny będzie się składał tradycyjnego stojaka ze stacją SI i lampionem o wymiarach 15x15cm. Na stacji SI znajduje się kod punktu kontrolnego. Potwierdzanie PK odbywa się tradycyjnie poprzez przyłożenie karty SI do otworu w stacji - w przypadku zwykłych kart SI; lub w sposób bezdotykowy (zasięg 15-20cm) w przypadku posiadania karty SIAC.

Parametry tras

  • Długa - 4.86km - 18PK,
  • Normalna - 3.90km - 15PK,
  • Spacerowa - 2.48km - 9PK

Wyniki

Pierwsza Pierwsza po wakacjach runda za nami. Na szczęście deszcz oszczędził uczestników. A zawody odbywały się w bezpośrednim sąsiedztwie pierwszego klubu aktualnego Prezesa PZOS, Krzysztofa Urbaniaka, jednej z najlepszych polskich biegaczek, aktualnej Mistrzyni Świata Masters, Anny Górnickiej-Antonowicz. To po drugiej stronie Chrościckiego, granicznej ulicy dzisiejszej mapy, 40 lat temu została powołana sekcja biegu na orientację w KS Przyszłość Włochy. To tam pod okiem Tadeusza Patejko swoje pierwsze kroki w orientacji stawiali wcześniej wspomniani, jak również trochę później ten grubszy gość siedzący zazwyczaj przy komputerze. Zatem był to mały jubileusz. Wracając do meritum:

WYNIKI
MIĘDZYCZASY
Klasyfikacja GENERALNA (po 4 rundach)
MAPY