Szkoła Podstawowa nr 65, Mścisławska 1, Warszawa

Środa, 7 czerwca 2017, godz. 19:00

Biuro Zawodów

Biuro i szatnie będą znajdować się w budynku Szkoły Podstawowej nr 65, Mścisławska 1, Warszawa - wejście od strony OSiR Żoliborz przy Potockiej. Zapraszamy od 18:00.

Start-Meta

Start interwałowy z minutą 00 o 19:00.

Lista startowa: w pliku PDF oraz jako strona www.

Trasa Spacerowa rusza w dowolnej minucie pomiędzy 00 a 30, korzystając z puszki "Start".

Dojazd

Rekomendowany dojazd komunikacją miejską do przystanku Marymont-Potok autobusami 157, 181, 185 lub tramwajem 15. Alternatywnie autobusem 122 do przystanku Drohicka.

Zasady ruchu

Teren zawodów obejmuje 2 typy zabudowy. Będziemy biegać wśród blokowiska z wielkiej płyty z dużą ilością zielonych podwórek. Druga część to zabudowa jednorodzinna, gdzie będzie trzeba uważać na ograniczony ruch samochodowy.

Punkty kontrolne

Tradycyjny stojak z lampionem z elementem odblaskowym z doczepioną stacją SPORTident. Na stacji SI znajduje się kod punktu kontrolnego. Punkt będzie umieszczony za pomocą sznurka i "zip'ów" na prawidłowym elemencie. Potwierdzanie PK odbywa się tradycyjnie poprzez przyłożenie karty SI do otworu w stacji - w przypadku zwykłych kart SI; lub w sposób bezdotykowy (zasięg 15-20cm) w przypadku posiadania karty SIAC.

Parametry tras

  • Długa - 3.7km,
  • Normalna - 2.7km,
  • Spacerowa - 1.7km

Wyniki

Dziękujemy za cierpliwość w oczekiwaniu na start. To była ostatnia przedwakacyjna runda ZMNS. A do tego rekordowa jeżeli chodzi o liczbę uczestników. Dziękujemy!

WYNIKI
MIĘDZYCZASY
MAPY
Bieżąca klasyfikacja generalna - wszystkie uwagi prosimy zgłaszać mailowo.