Działobitnia Cytadeli Warszawskiej, Aleja Wojska Polskiego

Środa, 6 września 2017, godz. 19:00

Biuro Zawodów

Biuro i szatnie będą znajdować się w namiocie klubowym zlokalizowanym na początku Alei Wojska Polskiego, w okolicy Działobitni Cytadeli Warszawskiej. Zapraszamy od 18:30.

Start-Meta

Start masowy z minutą 00 o 19:00 dla trasy Długiej oraz o 19:10 dla trasy Normalnej. Start i meta zlokalizowane w pobliżu Biura Zawodów.

Trasa Spacerowa rusza w dowolnej minucie pomiędzy 10 a 30, korzystając z puszki "Start".

Dojazd

Rekomendowany dojazd Metrem do stacji Dworzec Gdański - dojście 1,4km lub Metro Plac Wilsona - dojście 1,1km. Komunikacją miejską najlepszy dojazd autobusami 116, 157 i tramwajami 6, 15 do przystanku Gen. Zajączka lub Pl. Inwalidów. W związku z willowym charakterem Żoliborza Oficerskiego parkowanie samochodów może być bardzo utrudnione. Zalecamy parking wzdłuż Alei Wojska Polskiego.

Zasady ruchu

Żoliborz Oficerski to willowe osiedle z wąskimi uliczkami. Ruch na tych uliczkach uspokojony jest przez gęsto parkujące samochody oraz progi zwalniające. Wzdłuż wszystkich uliczek znajdują się chodniki. Zalecamy poruszanie się chodnikami, a w przypadku przekraczania ulic lub poruszania się ulicami zalecamy zachować szczególną ostrożność. Kierowcy, dzięki parkującym samochodom, mają czasami bardzo zmniejszone pole widzenia. Pamiętajmy, że pomimo iż to piesi w większości mają pierwszeństwo, to biegacz nie ma szans w starciu z pojazdem. W południowej części mapy znajduje się osiedle kamienic i bloków z otwartymi podwórkami. Tym razem zawody w większości odbywać się będą na południe od Biura zawodów.

Punkty kontrolne

Tradycyjny stojak z lampionem z elementem odblaskowym z doczepioną stacją SPORTident. Na stacji SI znajduje się kod punktu kontrolnego. Punkt będzie umieszczony za pomocą sznurka i "zip'ów" na prawidłowym elemencie. Potwierdzanie PK odbywa się tradycyjnie poprzez przyłożenie karty SI do otworu w stacji - w przypadku zwykłych kart SI; lub w sposób bezdotykowy (zasięg 15-20cm) w przypadku posiadania karty SIAC.

Parametry tras

  • Długa - 5.8km,
  • Normalna - 4.8km,
  • Spacerowa - 2.7km

Wyniki

Dziękujemy za udział pomimo bardzo ekstremalnych warunków lokalowych i pogodowych. Wyniki trochę późno, ale czekaliśmy długo na ostatnich zawodników. A już za trochę ponad miesiąc zapraszamy na Żoliborz Dolny oraz do parku Kaskada. Runda 7 odbędzie się częściowo na świeżo otwartej stałej trasie do BnO. Zapraszamy również na Zorientowany Żoliborz.

WYNIKI
MIĘDZYCZASY